Hakkımızda

2011 yılında Bursa’da kurulan Brusa Gıda, titizlikle seçilen kaliteli hammaddeler ile en hijyenik koşullarda üretilen çikolata çeşitlerini satışa sunmaktadır.
 
Pralin, Trüf, Draje, Madlen ve el yapımı spesial ürünleri gibi birçok alanda geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.
 
Brusa Gıda’nın özenle seçilen hammaddelerle üretilen çikolata çeşitleri, Türk ve dünya damak tadına uygun bir anlayışla müşterilerinin beğenisine sunulmaktadır.


Şirketimiz kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde yerel, bölgesel düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine katkı sağlamıştır. Bu başarının ve gelişimin arkasında nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır. İşbirliği içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır. Güvene dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonraki süreçte de tüm paydaşlarımız ile sürdürülmesi en önemli gayretimiz olacaktır.
 
Çalışmalarında kaliteyi sürekli iyileştirmeyi ve başarılarını sürekli kılmayı hedefleyen şirketimiz, kurumsal yapısı içinde ISO 22000:2005 Kalite Yönetim Sistemi’ni uygulamaktadır.
 
Sektördeki engin tecrübemizden hareket ederek gıda sektöründe yenilikçi lezzetlerimizle sizlere daha lezzetli ürünler hazırlıyoruz.
 
Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi, insanımıza modern yaşam biçimleri, şehrimize ve ülkemize de model yaşam alanları sunmanın çabası içinde yürütüyoruz.
 
X